Мультипіч Philips NA110/00
- В наявності
- Код: NA110/00

Топ




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технологія RapidAir
Технологія RapidAir з унікальним запатентованим дизайном «starfish» (морська зірка) забезпечує швидку циркуляцію гарячого повітря для приготування смачної їжі, хрусткої зверху та ніжної усередині, практично без олії
12 функцій приготування
Забезпечує ідеальне та швидке приготування страв
- Смаження
- Запікання
- Гриль
- Випікання
- Дегідрація
- Вок
- Соте
- Розігрів
- Тости
- Одна-страва в кастрюлі
- Розморожування
- Заморожені напівфабрикати
До 90%* менше доданого жиру
Приготування корисних і смачних страв зі скоринкою і без додавання жиру, а тільки завдяки руху гарячого повітря.
Компактна мультипіч ідеально підійде для будь-якої кухні
Кошик 3,2 л вміщає до 400 г картоплі фрі, 4 курячих гомілок або 400 г овочів.
HomeID
Ваш кулінарний партнер для нескінченного натхнення. Додайте мультипіч у застосунок HomeID та отримайте доступ до 500+ покрокових рецептів. Віддалене керування та контроль процесу приготування зі смарфону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NA110/00 |
| Вага (кг) | 3.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27,9 х 25,6 х 35,6 см |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Керування | механічне |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 3.4 л |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елемента | електричний тен |


