Мультипіч Tefal Easy Fry Silence (EY5528E0)
- В наявності
- Код: EY5528E0

Топ






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EY5528E0 |
| Вага (кг) | 4.85 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 39,5 х 28 см |
| Дисплей | Є |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 5 л |
| Особливості | звуковий сигнал після завершення роботи, Ексклюзивний додаток "My Tefal", Система Easy Clean & Store, Технологія Grill, Silent Technology - надзвичайно тиха робота приладу |
| Потужність, Вт | 1400 Вт |


