Холодильник Beko B5RCNA405HMG
- Немає в наявності
- Код: B5RCNA405HMG







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Beko B5RCNA405HMG оснащений технологіями, які допоможуть зберегти продукти свіжими на тривалий час. Система Aeroflow забезпечує рівномірне охолодження, а ProSmart Inverter знижує рівень шуму та енерговитрат. Завдяки HarvestFresh, продукти зберігають свої вітаміни довше, імітуючи природний світловий цикл. Функція SmoothFit дозволяє економити простір на кухні, адже двері відкриваються на 90°. Енергоефективність класу A++ гарантує низьке споживання електроенергії, а LED Illumination забезпечує яскраве освітлення внутрішнього простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Румунія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B5RCNA405HMG |
| Вага (кг) | 76.1 кг |
| Висота | 203.5 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 66.3 см |
| Загальний об`єм | 355 л л |
| Колір | Сірий |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Мoдель | B5RCNA405HMG |
| Об'єм морозильної камери, л | 106 л |
| Об'єм холодильної камери | 249 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Ширина | 59.5 см |


