Холодильник Gorenje NRK6202EW4
- В наявності
- Код: NRK6202EW4







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Холодильник, який розпізнає ваші звички
Ця інтелектуальна система була розроблена для підтримання постійної температури в холодильнику незалежно від того, як часто ви відкриваєте дверцята. Холодильник постійно стежить за тим, як ви його використовуєте, і регулює температуру, не допускаючи її підвищення, забезпечуючи свіжість продуктів і знижуючи енергоспоживання.
Більше ніякого виснажливого розморожування
Одна з найкращих на ринку систем охолодження, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, що дає змогу знизити енергоспоживання. У результаті місткість сховища використовується оптимально, а розморожування і чищення внутрішнього простору більше не потрібні. Пакети або шматочки заморожених продуктів не прилипають один до одного, зберігаючи порядок у морозильній камері.
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
IonAir генерує всередині приладу негативно заряджені іони, які рівномірно розподіляються по всьому холодильному відділенню завдяки системі MultiFlow 360°. Повітря, збагачене цими аніонами, зберігає смак і усуває неприємні запахи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Загальний об`єм | 331 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Сербія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NRK6202EW4 |
| Вага (кг) | 61.5 кг |
| Висота | 200 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 х 60 х 59,2 |
| Глибина, см | 59.2 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 17 |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 96 л |
| Об'єм холодильної камери | 235 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, зона свіжості, режим суперохолодження, регульовані ніжки, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення |
| Ширина | 60 см |


