Холодильник Edler ED-300WF
- Немає в наявності
- Код: ED-300WF


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двокамерний холодильник із нижньою морозильною камерою, загальний корисний об'єм 228 л, система No Frost, електронне управління, клас енергоспоживання А+, висота 167 см, колір білий.
Кількість полиць холодильної камери 2. Кількість полиць на дверцятах холодильної камери 3. Кількість контейнерів для овочів 1. Кількість секцій морозильної камери 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 52 кг |
| Висота | 167 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 62 см |
| Дисплей | відсутній |
| Загальний об`єм | 228 л л |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | ED-300WF |
| Об'єм морозильної камери, л | 82 л |
| Об'єм холодильної камери | 146 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | регульовані ніжки, функція суперзаморожування |
| Ширина | 55 см |


