Морозильна скриня Ardesto FRM-362MCH
- В наявності
- Код: FRM-362MCH







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня білого кольору з механічним керуванням, функцією швидкого заморожування та продуктивністю 17 кг/24 год. Енергозбереження відповідає класу А+, а корисний об’єм становить 362 л. Час автономного живлення без споживання енергії – 50 год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FRM-362MCH |
| Вага (кг) | 47.1 кг |
| Висота | 74.5 см |
| Глибина, см | 82.5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Об'єм морозильної камери, л | 362 л |
| Розміщення дверей | горизонтальне |
| Система охолодження | статика |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Ширина | 125 см |


