Прально-сушильна машина Beko B5DFT59447W
- В наявності
- Код: B5DFT59447W








+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не хвилюйтеся про рахунки за електроенергію та позбавте себе головного болю під час прання та сушіння одягу. Безщітковий двигун ProSmart забезпечує низьку витрату електроенергії та рівень шуму, а також вирізняється вищою надійністю. Завдяки цьому ви можете використовувати пральну машину з сушінням максимально ефективно без шкоди для щомісячного бюджету і душевного спокою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас прання | C |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B5DFT59447W |
| Вага (кг) | 76 кг |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 60 см |
| Дисплей | Так |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Захист від дітей | 1 |
| Захист від протікання | 1 |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 9 кг |
| Об'єм барабана | 65 |
| Особливості | Bluetooth, SilentTech, Вибір швидкості віджиму, HomeWhiz, AddXtra (додавання речей під час прання), |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |


