Комп'ютер Apple 24" iMac Retina 4.5K / Apple M4 (10-c/CPU, 10-c/GPU), 16, 256, Silver (MWV33UA/A)
- Немає в наявності
- Код: MWV33UA/A







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Корпус | |
| Колір | Блакитний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | M4 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MWV33UA/A |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 12 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Діагональ екрану | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio, 4 х Thunderbolt, 1 x RJ45 |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | 24" iMac Retina 4.5K / Apple M4 (10-c/CPU, 10-c/GP |
| Модель відеокарти | Apple M4 Graphics (10 ядер) |
| Мікрофон | є |
| ОС | Mac OS Sequoia |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Потужність блока живлення | 143 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | Apple M |


