Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 24IRH9 / i5-13420H, 16, 512, WKM (F0HN008YUO)
- Немає в наявності
- Код: F0HN008YUO







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Захопливий дизайн та висока ефективність
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 Cloud Grey (F0HN008YUO) поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 × 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel® Core™ i5-13420H з тактовою частотою 3,4–4,6 ГГц, оперативній пам’яті об’ємом 16 ГБ DDR4 та 512 ГБ на SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Компактний і практичний
Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті.
Комфортний перегляд і сучасні комунікації
Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв.
Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO 3 — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13420H |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 135 Вт |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F0HN008YUO |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Діагональ екрану | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 2 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 1 x R |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Колір | Світло-сірий |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 5200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 1.5 |


