Шуруповерт DeWALT DCD796D2
- В наявності 1 од.
- Код: DCD796D2




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Dewalt DCD796D2 - це потужний інструмент для свердління і свердління з ударом. Модель Dewalt DCD796D2 має два літій-іонних акумулятора, завдяки яким ви зможете працювати тривалий час без доступу до електромережі. Інструмент має автоматичне блокування шпинделя для швидкої зміни оснащення і безпечної роботи.
Комплект поставки:
- 2 акумулятора
- зарядний пристрій
- кліпса на ремінь
- чемодан
Переваги для користувача:
- режим ударного свердління
- повністю металевий 2-х швидкісний редуктор
- автоматичне блокування шпинделя
- електронне регулювання швидкості і реверс
- електроніка захищає інструмент від перевантаження
- індикація рівня заряду батарей (версії D2 і P2)
- 3 режими підсвічування робочої зони
- режим "ліхтаря": підсвічування 77 Люмен на 20 хвилин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCD796D2 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | захист від перевантажень, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, автоматичне блокування шпинделя, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 70 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 14 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2000 об/хв |


