Шуруповерт Makita LXT, 3Аг х 3шт, кейс, 115/60 Нм (DDF481RFE3)
- Немає в наявності
- Код: DDF481RFE3






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita LXT, 3Аг х 3шт, кейс, 115/60 Нм (DDF481RFE3)
Дриль-шуруповерт Makita DDF481RFE3 володіє високою потужністю і продуктивністю.
Ергономічний корпус надійно захищений від проникнення пилу і вологи.
Широкий діапазон моментів затягування дозволяє збільшити точність роботи.
Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт.
Makita DDF481RFE3 має двошвидкісний редуктор з металевими шестернями.
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- надійний редуктор з металевими шестернями
- ергономічна рукоятка
- регулятор числа обертів
- вбудована світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвічення
- дуже міцний і ефективний інструмент при тривалій роботі
- пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи
- бічна рукоятка для зручної роботи з інструментом
- індикатор розрядки акумулятора.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3 A/г |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, індикац |
| Діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, додаткова рукоятка, документація, акумуляторна батарея (3 шт), |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Мoдель | LXT, 3 Аг х 3 шт., кейс, 115/60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2100 об/хв |


