Шуруповерт DeWALT DCD701N (без АКБ и ЗУ) (DCD701N)
- В наявності
- Код: DCD701N


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна дриль-шуруповерт Dewalt DCD701N - це компактний інструмент, для роботи далеко від електромережі. Модель Dewalt DCD701N має електронне регулювання швидкості що робить її більш універсальною в використанні. Наявність реверсу дозволить без праці витягти заклинило свердло не пошкодивши його. Для більшої зручності і швидкої зміни насадок однією рукою є блокування шпинделя.
Переваги для користувача:
- довжина - всього 158 мм
- блокування шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою
- компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі
- електронне регулювання швидкості і реверс
- бесщеточний двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
- відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора
- 2-швидкісний редуктор
- світлодіодне підсвічування робочої зони
- гачок для підвішування інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCD701N |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 58 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-425, 0-1500 об/хв |


