Шуруповерт Ryobi ONE+ R18DD3-0 (без АКБ і ЗП) (5133002889)
- В наявності 1 од.
- Код: 5133002889



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт Ryobi ONE + R18DD3-0 забезпечує виконання завдань по вкручування і викручування різних різьбових з'єднань. Інструмент допускає роботу з будь-яким видом кріпильних елементів, характеризується високою ефективністю і гарантує тривалий термін служби.
Особливості та переваги моделі ONE + R18DD3-0 (5133002889):
- оснащений двошвидкісним редуктором, а також електронним регулюванням обертів, що значно розширює сферу застосування;
- ключовий патрон сприяє оперативної зміни оснастки, що в свою чергу економить робочий час;
- функція блокування шпинделя дозволяє уникнути травмонебезпечних ситуацій в процесі обслуговування шуруповерта;
- опція реверсу дозволяє швидко викрутити застрягле свердло назад;
- ергономічний дизайн і зручна рукоятка, яка надійно фіксується в долоні майстра;
- вбудоване підсвічування забезпечує комфорт при будь-якому освітленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 5133002889 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, пакувальна коробка |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 24 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1800 об/хв |


