Шуруповерт DeWALT 18 В XR Li-lon, 95 Нм, 3x5Ah, кейс TSTAK (DCD996P3)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD996P3



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Особливості DCD996P3
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ 11-позиційний регулятор сили загортання для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру.
✔ Безшумний 3-х швидкісний редуктор забезпечує кращу продуктивність і довгий термін служби інструменту.
✔ Регульоване трьохрежимне LED підсвічування робочої зони.
✔ Яскравість світіння підсвічування в режимі «Ліхтар» дорівнює 60 люмен, тривалість світіння в цьому режимі 20 хв.
✔ Індикація рівня заряду батарей.
✔ 13 мм патрон з храповиком і автоматичним блокуванням обертання для швидкої зміни приладдя.
✔ Інтелектуальний вимикач з вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
✔ Ергономічний дизайн і прогумована рукоятка забезпечують контроль над інструментом і комфорт користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DCD996P3 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, додаткова рукоятка, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 55 мм |
| Діаметр свердління металу | 15 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, документація, Додаткове руків'я, Поясна кліпса, Акумуляторна батарея 5 Аг - 3 шт, Кейс TSTAK |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 95 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1500, 0-2250 об/хв |


