Шуруповерт Black&Decker BDCDD12, 10.8V, 26Нм, Li-Ion (BDCDD12)
- Немає в наявності
- Код: BDCDD12



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія Blackanddecker є одним з найбільших виробників електроінструментів у світі.
Розташоване у сполучених штатах Америки відділення Blackanddecker є лідером серед всіх компаній, що займаються виробництвом малогабаритних побутових електроприладів.
Продукцію цієї компанії дуже цінують за її зручність – дані побутові прилади в своїй більшості передбачають виконання дуже складних завдань, але завдяки своїм конструктивним особливостям вони дуже зручні і істотно полегшують процес роботи.
Дриль-шуруповерт Black+Decker (BDCDD12) - це практичний інструмент професійного і побутового застосування, за допомогою якого можна ефективно працювати з типовими кріпленнями, монтуючи різні конструкції і збираючи меблі.
Дриль-шуруповерт Black & Decker (BDCDD12) використовується для загвинчування/відгвинчування кріпильних деталей та для свердління отворів в різних конструкційних матеріалах (метал, дерево).
Також є можливість свердлити отвори в м'яких будівельних матеріалах.
Плавний пуск сприяє точному і акуратному початку роботи, а контроль обертання допомагає обрати оптимальний швидкісний режим.
Високу продуктивність забезпечує витривалий двигун з вдосконаленою системою охолодження.
Конструкція шуруповерта Black+Decker (BDCDD12) прекрасно збалансована, має легку вагу і компактні розміри, що дозволяє працювати тривалий час без втоми.
Анатомічна форма ручки обгумована і зручна для утримання інструменту в будь-якому робочому положенні.
Корпус ударостійкий і ергономічний, тому в процесі роботи значно знижується вібрація.
Дриль обладнана вбудованим літій-іонним акумулятором, за рахунок чого нею можна користуватися в автономному режимі.
Є можливість регулювання числа обертів робочого шпинделя і зміни його обертання на протилежне.
Для транспортування та зберігання шуруповерта Black+Decker (BDCDD12) передбачений кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BDCDD12 |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, інструкція з експлуатації, біта |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 26 Нм |
| Мoдель | BDCDD12, 10.8V, 26Нм, Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 10.8 B |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550 об/хв |


