Шуруповерт Makita LXT, 62/36 Нм (без АКБ и БП) (DDF482Z)
- В наявності
- Код: DDF482Z







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita LXT, 62/36 Нм (без АКБ і БП) (DDF482Z)
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF482Z з 2-швидкісним редуктором і металевими шестернями, регульованим крутним моментом в 21 положеннях забезпечує високу потужність і продуктивність для загвинчування шурупів.
Це професійний інструмент для ремонтно-будівельних робіт, що ефективно виконує загвинчування та вигвинчування шурупів, завдяки наявності реверсу, також цей реверс допомагає вирішити проблему при заклинюванні шурупа.
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF482Z оснащена швидкозатискним патроном, для швидкої зміни насадок і біт, фіксація шпинделя дозволяє міняти оснащення однією рукою.
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF482Z працює на потужних літій-іонних акумуляторах ємністю 1,5-4 А / год.
Особливості моделі Makita DDF482Z:
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- Надійний 2-швидкісний редуктор з металевими шестернями
- 2-ступінчаста механічна КПП для 2 режимів свердління
- Ергономічна віброгасяча рукоятка з гумовими накладками + додаткова бічна рукоятка
- Крутний момент має можливість установки в 21 положеннях
- Электротормоз двигуна забезпечує точне загвинчування
- Електроніка для регулювання числа обертів
- Наявність реверсу для вигвинчування
- Фіксатор шпинделя дозволяти затиснути швидкозатискний патрон однією рукою
- Світлодіодне підсвічування з функцією післясвічення
- В комплект включений гачок для пояса, що забезпечує можливість закріпити інструмент під час висотних робіт.
- Волого - і пилозахищений корпус.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF482Z |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 62 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-1900 об/хв |


