Шуруповерт Makita LXT, 54 / 30Нм (без АКБ и БП) (DDF484Z)
- Немає в наявності
- Код: DDF484Z






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita LXT, 54 / 30Нм (без АКБ і БП) (DDF484Z)
Акумуляторна дриль-шуруповерт Makita DDF484Z - призначена для свердління і закручування кріпильних елементів.
Функція реверсу спрощує витяг заклинившого свердла і вивертання кріплення.
Обгумована рукоятка сприяє комфортній роботі користувача.
Завдяки вбудованому підсвічуванню, можна працювати при поганому освітленні.
Переваги для користувача:
- легкий і компактний інструмент з регулятором числа обертів (2 ступені)
- швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- ергономічна рукоятка
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF484Z |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 54 Нм |
| Мoдель | LXT, 54 / 30 Нм (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-2000 об/хв |


