Шуруповерт Makita DDF486Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) (DDF486Z)
- Немає в наявності
- Код: DDF486Z

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF486Z призначений для постійного використання в найсуворіших умовах. Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою. Безщітковий двигун постійного струму не вимагає технічного обслуговування, споживає менше енергії у порівнянні зі щітковими аналогами. Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння дозволяє комфортно працювати при недостатньому освітленні. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту.
Комплект поставки:- картонна коробка
Переваги для користувача:
- максимальна потужність в своєму класі 130 Нм
- безщітковий двигун постійного струму
- надійний редуктор з металевими шестернями
- ергономічна рукоятка
- регулятор числа обертів
- дуже міцний і ефективний інструмент при тривалій роботі
- пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи
- бічна рукоятка для зручної роботи з інструментом
- індикатор розрядки акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF486Z |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додатково | індикатор стану батареї, регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, додаткова р |
| Діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 130 Нм |
| Мoдель | DDF486Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2100 об/хв |


