Шуруповерт Makita DHP485RFJ
- Немає в наявності
- Код: DHP485RFJ





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функція удару в шуруповерт Makita DHP485RFJ значно розширює спектр оброблюваних матеріалів. Він легко справляється не тільки з пластиком, гіпсокартоном, деревом, але і з каменем або сталлю. Інструмент ефективний під час збирання і демонтажу конструкцій, а також для просвердлювання отворів в заготовках. Він розрахований на інтенсивну діяльність за рахунок повітряного охолодження мотора. Під час перерв у роботі пристрій не заважатиме, оскільки оснащено затискачем для фіксації на поясі майстра.
Особливості та переваги моделі DHP485RFJ:
- доглядати за безщітковим двигуном не потрібно, а також йому притаманне економну витрату заряду АКБ;
- подвійний світлодіод має яскравий світінням для поліпшеної видимості при поганому освітленні;
- металеві шестерні редуктора витривалі, максимально точно передають крутний момент оснащенні;
- швидкість обертання коригується в діапазоні двох режимів для акуратного виконання операцій;
- антиковзаюча ручка гарантує міцну фіксацію пристрою в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3 A/г |
| Артикул | DHP485RFJ |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Мoдель | DHP485RFJ |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1900 об/хв |


