Шуруповерт Tekhmann TCD-12 QC Li (847983)
- Немає в наявності
- Код: 847983







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Швидкозатискний з’ємний патрон (система DFR).
Можливість роботи з бітами-викрутками без патрона – їх можна встановлювати безпосередньо в шестигранний посадковий отвір шпинделя (розмір ¼ дюйма).
У комплект входять дві компактні Li-ion батареї та зарядний пристрій.
Відсутність ефекту пам’яті та саморозряду батарей подовжує термін служби і час роботи акумуляторів.
Час заряджання батареї становить всього 1 годину. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Шуруповерт має два швидкісних режими – для операцій свердління і загвинчування/вигвинчування.
Гальмо вибігу – миттєва зупинка обертання патрона при відпусканні пускової клавіші.
За допомогою функції “реверс” Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, а й вивільнити застрягле свердло. Також кнопка перемикача цієї функції може служити запобіжником від випадкового натискання пускової клавіші.
Модель має можливість регулювання швидкості обертання в залежності від характеру виконуваних робіт.
Світлодіодне підсвічування забезпечує більш комфортну та безпечну роботу з шуруповертом.
Пластиковий кейс полегшує транспортування і зберігання інструмента.
Особливості:
- З'ємний патрон
- Робота з бітами-викрутками без патрона
- Можливість встановлення патрона зі свердлом на шпиндель зі вставленою бітою-викруткою
- Дві компактні Li-ion батареї в комплекті
- Відсутність ефекту пам'яті та саморозряду батарей
- Час заряджання акумуляторної батареї 1 година
- Дві швидкості
- Гальмо вибігу
- Функція "реверс"
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Пластиковий кейс
- Шуруповерт акумуляторний
- Акумуляторна батарея (2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пластиковий кейс
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 847983 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, гаранті |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Мoдель | TCD-12 QC Li |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


