Шуруповерт Sthor 78085
- В наявності 1 од.
- Код: 78085





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий дриль-шуруповерт поєднує в собі високий крутний момент, компактні розміри та малу вагу. Підходить для свердління металу спіральними свердлами, коронками по дереву та металу або ялинковими свердлами по листах з нержавіючої сталі.
Металевий тримач інструменту точний. Він міцно утримує шнеки та свердла, що використовуються у складних монтажних роботах.
Чудові матеріали, використані в конструкції інструменту, йдуть рука об руку з високою потужністю, малою вагою та розмірами.
Потужність, мала вага та розміри інструменту також мають велике значення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 78085 |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-1600 об/хв |


