Шуруповерт DeWALT DCD791D2
- В наявності 1 од.
- Код: DCD791D2


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWALT DCD791D2 — прекрасний вибір для роботи у важкодоступних місцях. Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання.
Особливості:
- Потужний 18.0 В компактний дриль/шурупокрут останнього покоління з новими унікальними акумуляторами 2.0 А·год технології XR Li-Ion
- Застосування безщіткового двигуна — збільшення робочого циклу та терміну експлуатації інструмента.
- Дуже компактний, легкий і ергономічний дизайн, що дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі
- 2-швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс
- 15-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і з шурупами різного розміру
- ""Інтелектуальний" вимикач із вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом
- Світлодіодна підсвітка з затримкою в нижній частині інструмента забезпечує максимальне освітлення робочої зони
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка забезпечують зручність і комфорт користувача
- Li-Ion зсувний акумулятор забезпечує його легке встановлення/зняття, а також чудову стійкість інструмента у вертикальному положенні
- Металевий кліпс для кріплення інструмента на ремінь і магнітний тримач насадок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCD791D2 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Діаметр свердління металу | 15 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, тримач для біт, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 70 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-550, 0-2000 об/хв |


