Шуруповерт Skil акумуляторний безщітковий ударний 3075 CA Compact (без АКБ та ЗП) (CD1E3075CA)
- Немає в наявності
- Код: CD1E3075CA







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Акумуляторний ударний дриль 20V Max 3075 є частиною лінійки компактних безщіткових пристроїв SKIL. Ці інструменти надзвичайно компактні та пропонують поєднання високої продуктивності, довговічності та неперевершеного рівня зручності. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL ‘20V Max’, ця модель живиться від передової в галузі передової технології акумулятора та зарядного пристрою ‘PWRCORE 20™’. Наш SKIL 3075 — це безщітковий акумуляторний дриль із ударною функцією. Цей інструмент ідеально підходить для свердління в дереві, металі та навіть кам’яній кладці, а також для найважчих робіт із загвинчуванням. Завдяки компактній і легкій конструкції працювати над головою або у важкодоступних вузьких місцях – це просто. Цифровий безщітковий двигун забезпечує більшу потужність, ефективність і в 10 разів довший термін служби, ніж аналогічний щітковий двигун. Інструмент має дві передачі та налаштування крутного моменту 17+1+1 для звичайного та ударного свердління та точних результатів загвинчування. Завдяки перемикачу функцій ви можете легко перемикатися між загвинчуванням, свердлінням і ударним свердлінням. Цей інструмент має 13-мм патрон із храповим механізмом для оптимальної міцності захоплення насадки. Чудова видимість заготовки забезпечується вдосконаленим світлодіодним світлом з 2 режимами, включаючи режим ліхтарика. Автоматичне блокування шпинделя дозволяє легко змінювати аксесуари. Загалом, цей універсальний інструмент справді пропонує все, що вам потрібно: надійну технологію літій-іонного акумулятора, змінну швидкість для повного контролю та м’яку рукоятку, яка забезпечує додатковий комфорт при роботі. SKIL 3075 CA постачається з двосторонньою викруткою та застібкою для пояса. Акумулятор і зарядний пристрій не входять.
Запатентовані технології:
PWRCORE 20™': передова акумуляторна технологія для живлення всіх інструментів SKIL '20V Max';
KEEPCOOL™: запатентована технологія охолодження батареї, яка забезпечує до 25% довший час роботи та удвічі подовжений термін служби;
ACTIVCELL™: запатентована інтелектуальна взаємодія акумулятора та інструменту для максимальної продуктивності та захисту акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | CD1E3075CA |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, металева скоба для кріплення до ременя, біта, документація, без зарядного пристрою, без |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Мoдель | акумуляторний безщітковий ударний 3075 CA Compact |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 17 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1800 об/хв |


