Шуруповерт DeWALT DCD709D2T
- В наявності
- Код: DCD709D2T




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання.
- Довжина корпусу лише 175 мм.
- Додаткова ударна функція забезпечує універсальність застосування в різних матеріалах.
- Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
- Те, що немає швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дає можливість інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
- Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає можливість використовувати інструмент в обмеженому просторі.
- Електронне регулювання швидкості.
- Світлодіодна підсвітка робочої зони.
- Використовується в збиранні меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCD709D2T |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | реверс |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1650 об/хв |


