Шуруповерт DeWALT DCD999T1
- Немає в наявності
- Код: DCD999T1







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий двигун — потужніші магніти, більше мідного дроту на обмотках статора та ротора. Новий електронний модуль і компоненти керування. Оновлення для електронних модулів керування. Новий, посилений повністю металевий 3-швидкісний планетарний редуктор і 3-швидкісна трансмісія. 11 режимів крутного моменту + режим свердління/з ударом. Одномуфтовий патрон із храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя. Зручна та швидка зміна насадок однією рукою. Нова посилена та подовжена додаткова ручка. Кращий контроль за високих навантажень. Регульована підсвітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 6 A/г |
| Артикул | DCD999T1 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, додаткова рукоятка, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 55 мм |
| Діаметр свердління металу | 15 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, додаткова рукоятка, металева скоба для кр |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 126 Нм |
| Мoдель | DCD999T1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1500, 0-2250 об/хв |


