Шуруповерт DeWALT DCD709P2T 2 АКБ (DCD709P2T)
- В наявності
- Код: DCD709P2T






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Компактний та ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання. Довжина корпусу всього 160 мм, що є одним із найкращих показників серед 18 В дрилів-шурупокрутів на ринку. Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезаряджання акумулятора. Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, що дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора. Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає можливість використовувати інструмент в обмеженому просторі. Електронне регулювання швидкості. Світлодіодна підсвітка робочої зони. Використовується для складання меблів, монтажу конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних робіт тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 A/г |
| Артикул | DCD709P2T |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | реверс |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1650 об/хв |


