Шуруповерт Tekhmann TCD-12 QC Li с 1 АКБ (853461)
- Немає в наявності
- Код: 853461







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шуруповерт Tekhmann TCD-12 QC Li застосовується для механізації монтажних, складальних, оздоблювальних робіт при будівництві, при виконанні слюсарних, столярних, меблевих робіт з використанням нарізних з’єднань шурупами, гвинтами, при свердлінні матеріалів та інших роботах з використанням швидкісного обертання (шліфування, полірування, переміщування тощо).
Ця модель призначена для побутового користування і поєднує в собі сучасні рішення для продуктивної і безпечної роботи на тривалий час.
В конструкції Tekhmann TCD-12 QC Li застосовані: свердлильний від’ємний швидкозатискний патрон без ключа, електронний регулятор/вимикач для плавної зміни швидкості обертання патрона в залежності від характеру виконуваних робіт, реверс, механічне регулювання крутного моменту, літій-іонна акумуляторна батарея, автономний зарядний пристрій для зарядки акумуляторних батарей виробу.
Особливості:
- З'ємний патрон
- Відсутність ефекту пам'яті і відсутність саморозряду батарей
- Дві швидкості
- Функція "реверс"
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Гальмо вибігу
- Робота з бітами-викрутками без патрона
- Можливість встановлення патрона з свердлом на шпиндель зі вставленою бітою-викруткою
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 853461 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


