Шуруповерт Metabo BS Basic, 12V 2x2Aг (600984000)
- Немає в наявності
- Код: 600984000






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Basic має дуже коротку конструкцію для універсального застосування. Вбудоване робоче підсвічування призначене для роботи при поганому освітленні. Спеціальна скоба дозволяє носити інструмент на ремені. Ця модель постачається в картонній упаковці.
- Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
- Вбудована підсвітка робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
- Практична індикація ємності для контролю рівня заряджання акумулятора
- Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне підзаряджання й 3 роки гарантії на акумуляторний блок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 600984000 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Мoдель | BS Basic, 12V 2x2Aг |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-360, 0-1400 об./хв |


