Шуруповерт Makita HP001GZ XGT, 40 V Max (без АКБ та ЗП) (HP001GZ)
- Немає в наявності
- Код: HP001GZ


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут HP001GZ спеціально сконструйований для промислового застосування з високими вимогами. Швидкозатискний патрон зі шпинделем, що блокується, дозволяє легко заміняти оснастку. Рукоятка з гумовими накладками комфортно лежить в руці, не ковзає в процесі роботи. Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння дозволяє комфортно працювати при недостатньому освітленні. Шуруповерт надійно захищений від попадання пилу і вологи завдяки технології XPT.
Комплект поставки:Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- дуже компактний і легкий
- вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- металевий редуктор
- зручно розташований перемикач реверсу
- електронна муфта на 41 значення для робіт будь-якої складності
- нова акумуляторна система 40 Вольт XGT
- регулятор числа обертів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | HP001GZ |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Додатково | обмежувач глибини, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, додаткова рукоятка, |
| Діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Діаметр свердління металу | 20 мм |
| Комплектація | шурупокрут, додаткова рукоятка, металева скоба для кріплення до ременя, документація, обмежувач глиб |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 150 Нм |
| Мoдель | HP001GZ XGT, 40 V Max (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-650, 0-2600 об/хв |


