Шуруповерт Makita DF002GZ XGT 40 V Max (без АКБ та ЗП) (DF002GZ)
- Немає в наявності
- Код: DF002GZ

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут DF002GZ спеціально сконструйований для промислового застосування з високими вимогами. Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння дозволяє комфортно працювати при недостатньому освітленні. Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту. Безщітковий двигун постійного струму не вимагає технічного обслуговування, споживання менше енергії в порівнянні зі щітковими аналогами.
Комплект поставки:Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- дуже компактний і легкий
- вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- металевий редуктор
- зручно розташований перемикач реверсу
- нова акумуляторна система 40 Вольт XGT
- регулятор числа обертів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DF002GZ |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Мoдель | DF002GZ XGT 40 V Max (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-2200 об/хв |


