Шуруповерт Stark EDC 550 Pro (120055040)
- Немає в наявності
- Код: 120055040







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий шурупокрут Stark EDC 550 Pro призначений для закручування і викручування шурупів, гвинтів, саморізів, а також для свердління в деревині, пластмасі та інших матеріалах.
Одношвидкісний шурупокрут має потужність 550 Вт.
Інструмент можна використовувати для побутових та професійних цілей.
Переваги:
- 17 ступенів регулювання крутного моменту для високої точності закручування шурупа
- Швидкозатискний патрон 10 мм. для швидкої зміни робочого інструмента
- Сталевий редуктор
- Збільшений силовий кабель до 3 м
- Надійний армований мідний двигун
- Кнопка пуску з плавним регулюванням частоти обертання
- Оптимально збалансований центр ваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 120055040 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 10 мм |
| Діаметр свердління металу | 5 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 20 Нм |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 19 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-750 об/хв |


