Шуруповерт DeWALT 18 В XR Li-lon PowerStack 1.7Ah, 192 Нм, кейс TSTAK (DCF840E1T)
- В наявності
- Код: DCF840E1T


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
- Безщітковий двигун.
- Дуже легкий та компактний дизайн.
- Електронне регулювання швидкості та реверс.
- ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
- Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
- Повністю гумова анатомічна рукоятка.
- Прекрасне розважування по масі, можна поставити інструмент на поверхню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.7 A/г |
| Артикул | DCF840E1T |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Комплектація | документація, Фірмова валіза з надміцного структулену, Система кріплення TSTAK, 1 акумулятор 1,7 Аг |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний крутний момент | 192 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-3200 об/хв |


