Шуруповерт Milwaukee M12 BPD-0, 30Нм (без АКБ та ЗП) (4933441950)
- Немає в наявності
- Код: 4933441950







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шурупокрут з ударом акумуляторна MILWAUKEE, M12 BPD-0, 30 Нм (4933441950).
- Високопродуктивний компактний ударний дриль, довжиною всього 190 мм, робить ідеальною роботу в обмеженому просторі
- Електронна система REDLINK для захисту інструменту та акумулятора від навантаження забезпечує найкращу у своєму класі зносостійкість
- Металевий патрон 10 мм, забезпечує швидку зміну біт
- Оптимізована ручка для кращого захоплення та контролю
- Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструменту та забезпечує довговічність акумулятора
- Індикатор заряду батареї та світлодіодне підсвічування на корпусі двигуна — додаткова зручність використання та освітлення в умовах недостатньої видимості
- Акумулятори REDLITHIUM мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність, що дозволяє збільшити час роботи та термін служби
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4933441950 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумо |
| Діаметр свердління дерева | 22 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Мoдель | M12 BPD-0, 30Нм (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |


