Шуруповерт GTM DS12/30
- В наявності 1 од.
- Код: DS12/30





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM DS12/30 - дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений 10 мм швидкозатискний патрон для роботи з бітами та свердлами. Патрон можна зняти і працювати з бітами за допомогою шпинделя із внутрішнім шестигранником. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 18 режимів для закручування кріплень, з максимальним моментом, що крутить, 30 Н*м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS12/30:
- Інструмент професійного класу
- 30 Н * м - максимальний крутний момент
- Швидкозатискний 10 мм патрон
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником 1/4"
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 400/1400 об/хв - максимальні оберти
- 18 режимів налаштування крутного моменту
- 5*60 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- 20 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 8 мм - максимальний діаметр свердління у металі
- 6 мм - максимальний діаметр свердління в цеглі та м'якому бетоні.
- Реверс
- LED-підсвічування
Комплектація:
- Шурупокрут GTM DS12/30
- Акумулятор Li-Ion 12 В 1,5 А*год - 2 шт
- Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | DS12/30 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, індикація зарядки акумулятора, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 8 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1400 об/хв |


