Шуруповерт Ryobi ударний ONE+ HP RPD18C-242S 18В, 1х2Ah, 1х4Ah, 54Нм 450·1700об/хв, сумка (5133004983)
- Немає в наявності
- Код: 5133004983







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальність
Компактний дриль-шурупокрут ідеальний для свердління дерева або металу, закручування шурупів, і навіть для свердління каменю, завдяки функції свердління з ударом.
Висока потужністьОптимізований високошвидкісний двигун забезпечує високу потужність, а електроніка, що стежить, збільшує тривалість роботи.
Зручність і надійність13 мм швидкозатискний патрон із тріскачкою має високі утримувальну здатність і надійність. LED підсвічування робочої області для поліпшення точності роботи.
Точне налаштування2 діапазони регулювання швидкості для різних робіт з різними матеріалами. 24 положення муфти регулювання крутного моменту для роботи з кріпленням різного розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г, 4 A/г |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, текстильна сумка, документація, акумулятор - 2шт |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 54 Нм |
| Мoдель | ударний ONE+ HP RPD18C-242S 18В, 1х2Ah, 1х4Ah, 54Н |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | сумка |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 22 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-1700 об/хв |


