Шуруповерт Black&Decker 18 В, 1.5Ah, 40 Нм, 360-1400 об/хв, кейс (BDCDD186KB)
- Немає в наявності
- Код: BDCDD186KB





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості BDCDD186KB
✔ Інструмент дуже практичний і може використовуватися для широкого кола завдань.
✔ Одним з великих переваг є можливість його використання без електричної розетки.
✔ Високоякісна бездротова дриль.
✔ Ергономічний дизайн.
✔ Високий момент затяжки з можливістю регулювання.
✔ Два положення регулювання швидкості обертання.
✔ Світлодіодне освітлення.
✔ Поставляється з двома батареями і пластиковим кейсом.
✔ Високоякісний двигун має момент затяжки до 40 Нм.
✔ Свердла діаметром до 10 мм можуть бути затиснуті в патроні.
✔ Удосконалена ручка дозволяє зручно використовувати інструмент навіть в тривалих періодах роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | BDCDD186KB |
| Вага (кг) | 1.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсві |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | 18 В, 1.5 Ah, 40 Нм, 360-1400 об./хв, кейс |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 10 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-360, 0-1400 об./хв |


