Шуруповерт Tekhmann TCD-30/i20 KIT, 2Ah (873399)
- Немає в наявності
- Код: 873399

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-30/i20 КІТ — це надійний інструмент для виконання широкого спектра монтажних і ремонтних робіт. Він працює на сучасному акумуляторі ємністю 2.0 А·год, що забезпечує високу автономність і тривалий час роботи без необхідності підзарядки. Шуруповерт має двошвидкісний редуктор, який дозволяє підбирати оптимальний режим для різних матеріалів і завдань, таких як загвинчування та свердління.
Особливості:
- Кліпса для кріплення на поясі
- Швидкозатискний патрон з однією муфтою
- Дві швидкості
- Функція реверс
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 873399 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |


