Шуруповерт GTM ударний IS12/120BL, 12В, 120Нм, 0-3000 об/хв, 2x2Ah (IS12/120BL)
- В наявності 1 од.
- Код: IS12/120BL




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM IS12/120BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS12/120BL:- Потужний безщітковий двигун
- 120 Н*м - максимальний крутний момент
- Шестигранний патрон із фіксатором для надійного утримання біт під час роботи
- Плавне регулювання швидкості залежно від сили натискання на курок
- 3000 об/хв - максимальні оберти
- Реверс
- LED-підсвітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | IS12/120BL |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | індикатор стану батареї, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний крутний момент | 120 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-3000 об/хв |


