Шуруповерт DeWALT ударный XR Li-lon, 18V. 169Нм, 450-2000 об/мин, TSTAK (без АКБ и ЗУ) (DCD1007NT)
- В наявності 1 од.
- Код: DCD1007NT







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
✔ Режим ударного свердління.
✔ Швидкість без навантаження дриль-шурупокрут / ударний дриль: 1-ша швидкість: 0-450 / 0-500; 2-га швидкість: 0-1200 / 0-1300; 3-тя швидкість: 0-2000 / 0-2250 об/хв.
✔ Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність і продовжує термін служби інструменту.
✔ Оснащений системою anti-rotation E-CLUTCH SYSTEM, що запобігає обертанню при не контрольованому заклинюванні, і дозволяє краще контролювати інструмент в різних ситуаціях.
✔ 11-позиційне регулювання крутного моменту для стабільного загвинчування різноманітних матеріалів.
✔ 3-х швидкісний ударний дриль має міцну металеву конструкцію трансмісії.
✔ Має поворотний регульований на 3 налаштування світлодіод (до 70 люменів) максимізує комфорт при освітленні темних робочих зон.
✔ Ультракомпактний, легкий дизайн: дозволяє використовувати його в обмеженому просторі.
✔ Патрон з храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DCD1007NT |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, додаткова рукоятка, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 66 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, додаткова рукоятка, металева скоба для кріплення до ременя, документація, без зарядного пристрою, без акумулятора |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 169 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 11 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-450, 0-1200, 0-2000 об/хв |


