Шуруповерт Makita для гипсокартона LXT, 18В (без АКБ и БП) (DFS451Z)
- Немає в наявності
- Код: DFS451Z




-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Шуруповерт Makita для гіпсокартону LXT, 18В (без АКБ і БЖ) (DFS451Z)
Акумуляторний шуруповерт Makita DFS451Z - легкий і компактний, має електронне регулювання кількості обертів.
Підсвічування робочої зони дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості без використання ліхтаря.
Ергономічний дизайн і обгумована D-подібна рукоятка дозволяють зручно працювати однією рукою.
Реверс можна також перемикати однією рукою.
У комплект поставки, крім шуруповерта Makita DFS451Z входить також тримач з постійним магнітом, хрестоподібна біта № 2 і напрямна гільза.
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- міцна безшумна муфта зчеплення
- висока кількість обертів для швидкої роботи
- підходить для роботи однією рукою
- ергономічний корпус
- нековзна обгумована рукоятка.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, затискач для підвішування інструменту, реверс |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Мoдель | для гіпсокартону LXT, 18 В (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-4000 об/хв |


