Шуруповерт Makita DDF487Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) (DDF487Z)
- Немає в наявності
- Код: DDF487Z





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF487Z призначений для свердління отворів в деревині та металі, а також для загвинчування кріпильних елементів. Шурупокрут має 2-швидкісну механічну передачу, високошвидкісний режим забезпечує 1700 об./хв для високої швидкості свердління, в той час як низька швидкість забезпечує високий рівень крутного моменту для роботи з високими навантаженнями. Технологія екстремального захисту захищає інструмент від пилу і вологи. Подвійне світлодіодне підсвічування з функціями попереднього і подальшого світіння підвищує точність виконання робіт в умовах недостатньої видимості.
Комплект поставки:- картонна коробка
Переваги для користувача:
- легкий і компактний інструмент з регулятором числа обертів
- ключовий патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- ергономічна рукоятка
- безщітковий двигун з електронним управлінням
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння
- великий курковий перемикач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DDF487Z |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріпле |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | DDF487Z LXT, 18В (без АКБ та ЗП) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-1700 об/хв |


