Шуруповерт Tekhmann TCD-60/i20 kit (848394)
- Немає в наявності
- Код: 848394






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний шуруповерт 3в1 поєднує три види роботи: шуруповерт + дриль + ударний дриль.
Потужний двигун з максимальним крутним моментом 60 Нм легко впорається із будь-якими завданнями з ремонту або будівництва.
| Продуманий ергономічний дизайн сприяє зручності роботи з інструментом та гарантує тривалість його використання. Яскраве світлодіодне підсвічування робочої зони, що розташоване у нижній частині рукоятки, збільшує видимість у місцях затемнення, допомагає уникнути помилок у роботі. Два режима швидкості для використання інструменту за різним призначенням.
Особливості
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 848394 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Додатково | індикатор стану батареї, магнітний тримач насадок, додаткова рукоятка, функція докручування, реверс |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, акумуляторна батарея, додаткова рукоятка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, додаток №1 (Перелік сервісних центрів) |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-440, 0-1650 об/хв |


