Шуруповерт DeWALT ударний 18 В XR Li-Ion, 2x2Ah, 206 Нм, 2 Аг, 3250 об/хв, TSTAK (DCF850D2T)
- Немає в наявності
- Код: DCF850D2T




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DCF850D2T
✔ Безщітковий двигун.
✔ Дуже легкий та компактний дизайн.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Повністю гумова анатомічна рукоятка.
✔ Чудовий розподіл по масі, можна поставити інструмент на поверхню.
✔ 3 швидкості (2 швидкості та режим ″PrecisionDrive″). Унікальний режим ″PrecisionDrive″ для роботи з гвинтами, що вимагають великого зусилля.
✔ Індикація рівня заряджання батарей (версії D2 та P2).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCF850D2T |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий – 1 шт., Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 А*год – 2 |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний крутний момент | 206 Нм |
| Мoдель | ударний 18 В XR Li-Ion, 2x2Ah, 206 Нм, 2 Аг, 3250 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-1000, 0-2800, 0-3250 об./хв |


