Шуруповерт Ryobi ONE+ HP RDD18X-220S 18В, 2х2Ah, 95Нм, 500·2100об/хв, сумка (5133005284)
- Немає в наявності
- Код: 5133005284







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальність
Ідеальний для свердління в дереві або металі, а також для закручування шурупів.
Висока потужністьІнноваційний двигун забезпечує оптимальну потужність, а передова електроніка, що стежить, - максимальну тривалість роботи. Металевий 13 мм патрон із фіксатором здатний передавати високий крутний момент і має високу надійність.
Зручність користування2-швидкісний редуктор розширює сферу застосування інструменту і дає змогу працювати з різними матеріалами. 24 положення муфти крутного моменту дають змогу працювати акуратно з шурупами будь-якого розміру. LED підсвічування робочої області.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсві |
| Діаметр свердління дерева | 54 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, інструкція з експлуатації, гарантійний т |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 95 Нм |
| Мoдель | ONE+ HP RDD18X-220S 18В, 2х2Ah, 95Нм, 5002100об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | сумка |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 23 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-2100 об/хв |


