Викрутка акумуляторна Einhell TC-SD 3,6 Li, акумуляторний (4513442)
- В наявності 1 од.
- Код: 4513442


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.3 A/г |
| Артикул | 4513442 |
| Вага (кг) | 0.92 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Комплектація | зарядний пристрій, електровикрутка, набір біт, магнітний тримач біт, адаптер тримача біт |
| Максимальний крутний момент | 3 Н·м |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | загвинчування, викручування |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | магнітний тримач |


