Шуруповерт Tekhmann TCD-35/i12 kit (850185)
- Немає в наявності
- Код: 850185






-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Швидкозатискний знімний патрон з ручним затягуванням дозволяє використовувати змінні інструменти з циліндричним та багатогранним хвостовиком діаметром 0,8-10 мм. Біти-викрутки можуть бути встановлені безпосередньо в шестикутний посадковий отвір шпинделя (розмір ¼ дюйма).
В конструкції використаний потужний колекторний двигун з автономним приводом від акумуляторної батареї.
Виріб здатен працювати в двох швидкісних режимах – складання нарізних з’єднань (зі швидкістю обертання 0-400 об/хв) та свердління (зі швидкістю обертання 0-1300 об/хв).
Електронний регулятор швидкості забезпечує миттєву зупинку патрона при відключенні.
Перемикач реверсу дозволяє змінювати напрямок обертання патрону при виконанні операцій закручування/викручування шурупів і гвинтів.
Особливості
- Кільце регулятора моменту затягування (крутного моменту)
- Клавіша вимикача-регулятора швидкості обертання шпинделя (патрона)
- Акумуляторна батарея в комплекті
- Функція «реверс»
- Швидкозатискний знімний патрон
- Два швидкісні режими
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
Комплектація
- Шуруповерт акумуляторний TCD-35/i12 kit
- Акумуляторна батарея
- Зарядний пристрій
- Металева кліпса для кріплення на поясі (варіантна комплектація)
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- Текстильна сумка
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 850185 |
| Вага (кг) | 0.63 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, індик |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, д |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 35 Нм |
| Мoдель | TCD-35/i12 kit |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний, знімний патрон |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1300 об/хв |


