Шуруповерт Einhell TE-CD 18/40 Li-Solo, PXC (без АКБ і ЗП) (4513925)
- В наявності 1 од.
- Код: 4513925






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шурупокрут Einhell з його численними можливостями буде прекрасним доповненням до будь-якого комплекту інструментів. Швидкозатискний патрон і швидка зупинка дають змогу легко й без проблем замінювати свердла й бити. Видатна електронна система для плавного початку роботи та з високим крутним моментом перетворить роботу зі свердління й загвинчування на дитячу гру.
- Швидкозатискний патрон
- 21 щабель вибору затягувального моменту
- Прорізи під куточок для виставлення точного горизонту
- Перемикач 2 швидкостей
- Покажчик праве/ліве обертання
- Професійний двигун
- Перемикання праве/ліве обертання
- М'яка прогумована ручка
- Якісна Li-Ion батарея
- Індикатор зарядження батареї
- Вбудована Led підсвітка робочої зони
- Електронне регулювання швидкості обертання
- Швидке зупинення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 4513925 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Комплектація | шурупокрут, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-400, 0-1500 об/хв |


