Шуруповерт Milwaukee M18 FPD3-0X GEN 4, 158 Нм (без АКБ та ЗП) (4933479859)
- Немає в наявності
- Код: 4933479859







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага!
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять.
Особливості M18 FPD3
- Висока ефективність під навантаженням - чудовий крутний момент 158 Нм
- Надзвичайно компактна конструкція довжиною 175 мм для доступу до важкодоступних місць
- Функція Autostop для підвищення безпеки, оснащена спеціальним світловим індикатором автоматичної зупинки на підставі інструмента для позначення інциденту, пов'язаного з безпекою
- Безщітковий двигун Powerstate для важких умов експлуатації під навантаженням
- Батарейний блок RedLithium відрізняється чудовою конструкцією, електронікою та стійкістю до вигоряння, що збільшує час роботи протягом усього терміну служби акумулятора
- Найшвидше буріння та забиття під навантаженням
- Індивідуальне керування акумуляторною батареєю оптимізує час роботи інструменту та забезпечує тривалий термін служби пакета.
- Металевий патрон 13 мм для швидкої заміни та утримання біт
- Цільнометалевий реверсивний затискач для ременя, щоб швидко та легко повісити інструменти
- Flexibel accusysteem: працює з усіма акумуляторами Milwaukee M18
- Більш яскраве світлодіодне освітлення робочого місця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4933479859 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, рукоятка з гумовими вставками, додаткова рукоятка, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 89 мм |
| Діаметр свердління металу | 16 мм |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 158 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 16 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-500, 0-2100 об/хв |


