Шуруповерт DeWALT 12V XR Li-Ion, 163 Нм, 2850 об/хв, кейс (DCF801D2)
- В наявності 1 од.
- Код: DCF801D2

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут DeWalt DCF801D2
Особливості:
- Довжина — всього 125 мм
- Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі
- Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
- Без деталей, що швидко зношуються (щітки), що збільшує загальний ресурс інструменту, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
- 3 швидкості (2 швидкості та режим PrecisionDrive)
- Електронне регулювання швидкості й реверс
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Гачок для підвішування інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | DCF801D2 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, Безщітковий шурупокрут ударний акумуляторний, Акумуляторна батарея 12 В XR Li-lon 2 А·год: 2 шт, Валіза системи TSTAK |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний крутний момент | 163 нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Швидкість обертання | 0-950, 0-1950, 0-2850 об/хв |


