Шуруповерт Makita дрель-шуруповерт с ударом LXT, 18В, 62 / 36Нм (без аккумулят (DHP482Z)
- Немає в наявності
- Код: DHP482Z





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Makita DHP482Z являє собою компактний професійний інструмент, який стане прекрасним помічником для роботи.
Дриль-шуруповерт DHP482Z працює як в режимі звичайного, так і ударного свердління.
В якості джерела живлення DHP482Z має акумулятор напругою 18 вольт.
Для швидкої заміни насадок і біт передбачений швидкозатискний патрон.
Двошвидкісний редуктор дозволяє двигуну інструменту нарощувати швидкість (холостого ходу) до 1900 оборотів в хвилину.
А зручне електронне регулювання швидкості обумовлює зручність використання інструменту.
Максимальний діаметр свердління в металі становить 13 міліметрів, а в дереві - 38 міліметрів.
Також, додатковою опцією, передбачено світлове підсвічування робочого простору.
Гумові накладки на рукоятці запобігають ковзанню агрегату в руці.
Дриль-шуруповерт Makita DHP482Z захищена від вологи і пилу.
Важить пристрій всього 1,8 кілограм.
Особливості:
- Ударна дриль-шуруповерт Makita DHP482Z володіє високою потужністю і продуктивністю
- Ергономічний корпус надійно захищений від проникнення пилу і вологи
- Широкий діапазон моментів затягування дозволяє збільшити точність роботи
- Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт
- Makita DHP482Z має двошвидкісний редуктор з металевими шестернями.
Комплектація:
- Дриль-шуруповерт
- Без акумулятора
- Без зарядного пристрою
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | DHP482Z |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, затискач для підвішування інструменту |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 62 Нм |
| Мoдель | дриль-шурупокрут з ударом LXT, 18 В, 62/36 Нм (без |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 21 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-600, 0-1900 об/хв |


